VII Ogród Jordanowski w Warszawie

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 494890
  • Do końca roku: 258 dni
  • Do wakacji: 69 dni
 • Kalendarium

  Sobota, 2021-04-17

  Imieniny: Anicety, Klary

Konkurs plastyczno-ekologiczny - "Apaszka Pani Wiosny"

Wiosenny konkurs „Ekologiczny „Apaszka Pani Wiosny” tak jak poprzednie jego edycje, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zgodnie z założeniami organizacyjnymi oferta skierowana była do Przedszkoli, Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Zespołów Szkół specjalnych, jak również placówek wychowania pozaszkolnego.

 

Do konkursu VII Ogrodu Jordanowskiego przystąpiło siedem placówek. W ramach tej inicjatywy otrzymaliśmy ponad pięćdziesiąt wyjątkowo oryginalnych prac. Zgodnie z zasadami konkursu dnia 15.05.2015 r. komisja w trzy osobowym składzie: Elżbieta Sobiecka, Beata Brokowska, Piotr Seremak, dokonała oceny prac pod względem merytorycznym i estetycznym. Nagrody zostały przyznane w danych kategoriach wiekowych za trzy pierwsze miejsca. Dodatkowo  komisja przyznała cztery wyróżnienia. Laureaci i wyróżnieni, którzy wzięli udział w naszej inicjatywie, dostali dyplomy potwierdzające ich udział. Ponadto dyplom otrzymała, każda placówka, a  wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne gadżety.

 Kategorie wiekowe:

3 - 4 lata                                                            5 – 6 lat

1 miejsce - Julia. M Przedszkole nr 165                            1 miejsce - Natalia. K Przedszkole nr 185

2 miejsce - Oliwia. R   Przedszkole nr 173                        2 miejsce - Malwina. L  Przedszkole nr 173

3 miejsce - Amelia. M Przedszkole nr 163                         3 miejsce - Kacper. Z Przedszkole nr 169

7 – 9 lat                                                       

1 miejsce - Oliwia. B   VII Ogród Jordanowski                                                                                 

wyróżnienie:         

 • Ania. P Przedszkole nr. 169
 • Oliwia. M Przedszkole nr. 16
 • Kasia. W  Przedszkole nr 169
 • Julia. B  Przedszkole nr 163

Pomysłowość i kreatywność w wykorzystaniu materiałów wtórnych w pracach wykonanych przez dzieci, zdumiała komisję. Każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna, twórcza i inspirująca. W związku z tym komisja miała wyjątkowo trudne zadanie. Cele, jakie przyświecały temu projektowi, ku radości organizatorów zostały osiągnięte. Co dodatkowo motywuje nas do podejmowania tego rodzaju inicjatyw w przyszłości. Bardzo cieszy nas również to, że świadomość ekologiczna dzieci i młodzieży z każdym kolejnym konkursem jest w stanie nas zaskakiwać, a prace, jakie są nadsyłane do VII Ogrodu Jordanowskiego to prawdziwe „ekologiczne dzieła sztuki”. Na terenie VII Ogrodu Jordanowskiego zorganizowana została wystawa prac konkursowych, którą można będzie obejrzeć od 15.05.2015 r.

Galeria

 

Powiększ zdjęcie