VII Ogród Jordanowski w Warszawie

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 400173
  • Do końca roku: 27 dni
  • Do wakacji: 203 dni
 • Kalendarium

  Piątek, 2020-12-04

  Imieniny: Barbary, Hieronima

ZAJĘCIA " Daj temat w moje ręce"

W tym roku, NOWOŚCIĄ jest cykl zajęć " TWÓJ TEMAT W MOJE RĘCE", realizowanych w ramach innowacji pedagogicznej. Zajęcia te będą się odbywać raz w miesiącu ( ostatni tydzień miesiąca) i będą dotyczyć zamówionego przez Was tematu- może to być temat z naszej oferty lub spoza jej zakresu- zawarty w Waszym programie nauczania.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w dokumencie TWÓJ TEMAT W MOJE RĘCE oraz do skorzystania z oferty. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Wypełnij kart zapisu (doc. lub pdf.)- prześlij na adres: oj7@edu.um.warszawa.pl
Do zobaczenia na warsztatach:)

Adresaci programu

- nauczyciele klas 1-3 oraz 4-5, którzy pragną odwiedzić wraz ze swoją klasą VII Ogród Jordanowski, a przy okazji wziąć udział w warsztatach o  zgłoszonej ( zamówionej)  przez nich  tematyce, zgodnej z podstawą programową nauczania na danym etapie edukacyjnym.

Rozmiar przestrzenny

Miejscem realizacji będzie sala warsztatowa VII Ogrodu Jordanowskiego ( jeśli zajdzie taka konieczność ze względu na ograniczenia wyjść grupy spowodowanego zagrożeniem Sars Cov-2, zajęcia będą mogły być realizowane w szkole i sali, w której dzieci uczą się na co dzień).

Sposób realizacji –metody i formy realizacji:

 1. ZAPISANIE GRUPY NA WARSZTATY
 2. REALIZACJA WARSZTATÓW Z GRUPĄ
 3. EWALUACJA NA PODSTAWIE ANKIETY OPIEKUNÓW GRUPY ( OCENA REALIZACJI OCZEKIWAŃ) ORAZ KARTY PRACY ( OCENA POSTĘPÓW UCZESTNIKÓW)

Zakres treści

- zakres treści poszczególnych warsztatów, będzie obejmował temat zamawiany  przez nauczycieli zgłaszających uczestnictwo grupy w zajęciach. Będzie on zarazem zgodny z podstawą programową i programem nauczania nadanym etapie edukacyjnym.

Harmonogram  działań

- Warsztaty z zamówionym opracowaniem i realizacją  tematu będą się odbywać raz w miesiącu, w ostatnim tygodniu miesiąca. Dzień realizacji tematu będzie zgodny z harmonogramem zajęć ustalonych na rok szkolny 2020/2021.