VII Ogród Jordanowski w Warszawie

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 292505
  • Do końca roku: 213 dni
  • Do wakacji: 25 dni
 • Kalendarium

  Poniedziałek, 2020-06-01

  Imieniny: Gracji, Jakuba

18 maja 2019 - IV Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej- DZIEŃ OTWARTY

ZAPRASZAMY DO VII OGRODU JORDANOWSKIEGO

W sobotę, 18 maja 2019 roku, w godzinach 10:00 – 14:00 w placówkach wychowania pozaszkolnego na terenie Warszawy odbędzie się IV Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej.

Będzie to kolejna z okazji, aby poznać warszawską ofertę edukacyjną, artystyczną i sportową proponowaną przez placówki wychowania pozaszkolnego. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, porozmawiać o zajęciach tematycznych.

Zapisy na profesjonalne zajęcia artystyczne, sportowe, naukowe czy też techniczne, prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę pedagogów i instruktorów trwają od 16 maja od godziny 16.00 do 3 czerwca do godziny 18.00. Wystarczy poprzez stronę: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zalogować się, wypełnić niezbędne dane i zgłosić do wybranej placówki.

Dodatkowe informacje można uzyskać  na stronach internetowych placówek wychowania pozaszkolnego.

Zapraszamy

Czekamy na Ciebie

Zainteresowanych kolejnymi atrakcjami, a jest ich wiele w różnych częściach Warszawy, zapraszamy do młodzieżowych domów kultury, ognisk pracy pozaszkolnej, ogrodów jordanowskich, międzyszkolnych ośrodków sportowych, placówek specjalistycznych, ogniska artystycznego i Pałacu Młodzieży. 29 placówek organizujących konkursy, happeningi, turnieje, festiwale, wystawy, koncerty, spektakle teatralne, wycieczki czy konferencje proponuje bogatą ofertę bezpłatnych zajęć, z której, co roku, korzysta około 25 tysięcy dzieci.

Dodatkowe informacje można uzyskać  na stronach internetowych placówek wychowania pozaszkolnego.